Aqua Beauty (QH)

29. prosince 2010 v 23:17 | Koník - majitelka
Íhoj!
Zdraví Vás Aqua!
Povyprávím Vám můj příběh, doufám, že si ho přečtete! :D

Pocházím z USA, přímo z Nevady, z chovu QH. Můj tatínek byl čistokrevný Quarter a jmenoval se Sajmon, maminku chovali v pětačtyřicetihlavém stádě samozřejmě taky QH. Oba vynikali ve westernu a v práci na ranchy obecně. ale já jsem na ranchy v Nevadě moc dlouho nevydržela. Kvůli mé dobré a velmi klidné povaze si mne na aukci koupila místní policejní stanice se zaměřením na koně, takže jízdní policie ;).
Výcvik na policejního koně byl tvrdý, ale dokázala jsem to, pak se mi tam dokonce i líbilo, jezdili jsme na různé akce, kde jsme i hodně zasahovali, třeba protestace a fotbal :D :D, njn, prostě jako obyčejný policejní kůň. Někdy jsme se ocitli i na nějaké přehlídce.
Můj jezdec, Joe, byl moc hodný, setkali jsme už hned jak jsem přijela, a pak už se mnou zůstal, teda až do té doby, kdy policejní stáje začali hořet. Mne zachránili i ostatní koně, ale já utrpěla celkem vážné popáleniny a od té doby jsem se bála a ještě pořád se bojím ohně, což je u policejního koně nepřijatelné. a tak jsem cestovala na aukci v New Yorku. Našla mne tam jedna paní s francouzským chovem QH. Já jsem se jí zalíbila. Ale mne se moc ta paní nezalíbila, nwm, byla mi prostě nesympatická.
Pár měsíců jsem strávila ve Francii kousek od Paříže, jenže pak se ten chov během jediných dvou měsíců rozpadl a já jsem opět cestovala na další aukci. Tentokrát sem, do Česka :). No, a hádejte, tam zrovna Stela vybírala dobrého honáckého a klidného koně a já jsem jí padla do oka.
Od té doby se tu na ranči mám dobře, hezky se tu o mne starají, prostředí tu mají krásné a i ti nějací hřebci by se tu našli! ;)

Aqua (By Koník!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama