Co pro mne znamená ranchování a sbírání modelů koní?

28. prosince 2010 v 23:40 | Koník - majitelka |  # Já & Ranch

Co pro mne Ranch Sweet Success (dřívě Ranch Gold Horseshue) znamená? Vážení a milí...
Už bohužel uplynul čas bezstarostnéh děctví a stávají se z nás...jak to říct :D :D...studenti? :D :D Asi ten nejvýstižnější název...
Zkrátka, času není nazbyt a my pořád sháníme výmluvy a omluvy za naší, ať už dlouhodobou či krátkodobou, abscenci na našich internetových ranchých.
Bohužel, jen hrstka z nás si tu situaci uvědomuje, vždyť opravdu, už nám není těch 8, 10 let:( :(.
Většina z nás pilně studuje a opravdu se snaží. K tomu přibývá také pobyt venku a popravdě, kdo by chtěl v ty už daleko "vzácnější,, volné chvíle vysedávat u PC?
Na druhou stranu, já beru ranch jako určitou "zábavní povinnost,, :D :D, a tak se tu musím "ať chci nebo nechci objevit". Ne, prosím, neberte to jakože mně to tu nebaví, naopak, baví mne to tu a mrzí mne to, když třeba celý týden nenapíšu, ale co s tím mám udělat? Školy je prostě mnoho, více a více, a už pomalu ale jistě se blíží naše Velká budoucnost! :) Takže už musíme začít brát ohledy na naše studium a dbát na to, abychom v naší Velké budoucnosti dosáhli na to, co jsme opravdu chtěli.... No, asi to ode mně zní dost..dost..divně, už moc brzo hledím do té naší Velké budoucnosti ( :D :D ), ale chci jen vysvětlit, proč se vlastně té škole tolik věnuju nebo Vy snad máte jiný důvod, proč chodit do školy? :D

Ve volném čase beru svůj ranch jako hlavní prioritu. Nemyslím tím počítač, ale jako svůj ranch beru vlastně své sbírání koní, focení a vše okolo toho. Jako budování ranche beru třeba i to, že si dělám novou stáj pro modely a fotím fotky. Nedávno jsem se zamyslela nad svou podstatou sbírání modelů koní.. Uvědomila jsem si, že kdybych neměla svůj internetový ranch, tak bych vlastně...no zkrátka nebyla jsem si vůbec jistá, jestli bych ještě v tom sbírání pokračovala...vždyť, na co by mi byly fotky? Stáje a prostředí pro koníky? Samotné modely? Svůj internetový ranch jsem si vytvořila proto, protože jsem se chtěla o svou sbírku podělit s ostatními..mně by to ani nebavilo sbírat samotnou...nerozvíjeli by se ani mé vědomosti o reálných koních. Všimli jste si toho? Už jen když píšete novinky z ranche, tak v tomto článku je tolik infa ze světa živých koní, ať už se jedná o tréninky jednotlivých jezd. disciplín či obyč péče jako hřebelcování a podobně..
Prostě sbírání modelů koní a internet pro mě spolu neuvěřitelně souvisí. RZP mám neuvěřitelně ráda, mám ráda i Vás, SR, prostě všechny sběratele, se kterými jsem navázala přátelství, svět int. ranchů také obohatil mé znalosti o reálných koních, poznala jsem skvělé lidi, teď, dá se říct, jsem "profesionální sběratelka" :D, našla jsem i jiné značky modelů jako třeba Breyer Horses, tuto značku bych bez int.ranche nikdy neobjevila..
Tak teď už víte, co por mně můj ranch znamená, doufám, že jsem Vám přiblížila, že ho asi nikdy neopustím!

Také mi nic jiného nezbývá, než Vám za všechno poděkovat! :)  
Jsem nesmírně pyšná, že jsem mohla být "zasvědcena" do toho krásného světa modelů!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama