Příprava na přípravu parkuráků na zimní sezonu

27. prosince 2010 v 18:40 | Pavla - parkurová jezdkyně |  DENÍČEK
Ahojky! :)

Zdraví Vás Pavla, nejnovější člen RGH pracovního týmu! Věnuji se parkurům, skokům ve volnosti, trochu i cross-country, zkrátka, všemu, co se týká skákání! ;D
A právě tohoto oboru se bude týkat i můj první příspěvek do deníčku ranche :).

Nebudu popisovat dnešní situaci na ranchy ani nic podobného, nebudu nic vyprávět, v tom nejsem moc dobrá :D, spíš ode mně čekejte nějaké "odborné,, články :D :D. A to například o stavu našich parkuráků na ranchy, o parkuru obecně nebo Vám přiblížím různé závody co chystáme, ale teďka nás čekají přípravy skokanů na sezony ;).
Tak jdeme na to!


Přiblížím Vám tréninkový plán zimní sezóny parkurových koní. Dozvědělala jsem se ho od Stely, a je mi potěšením, vzít část této "problematiky,, na sebe :). Stela si potrénuje její vlastní koně a já všechny ostatní a svého Irishe. Ale jelikož ještě všechny koně neznám, neznám jejich fyzické kondice, nadání na skoky, povahu, vlastnosti, tak jim nemůžu ještě úplně přidělit správný tréninkový plán. Takže teďka v listopadu si všechny své svěřence pořádně prověřím. Takže mně určitě čeká Lady Rosa Marsey, Belinda, Mína, Taur, Merci, Persy a Samuel. 

Mám většinou klisny, tudíž to určitě nic bláznivého nebude ;), akorát Persy, prý je to staršný divoch. Potom mně ještě všichni upozorňovali na Taura, ale ten už se prý s věkem se svým chováním postupně zlepšuje :). Marsey je prý hned po Sedarovi nejúspěšnější parkuračka ve stáji, tak se na ni moc těším. Mína má skvělý rodokmen a Merci, to je prý taková potvůrka :D :D. Belinda jezdí spíše crossy, ale mám ji dát základy, tak se s tím nějak poperu, většinou ji tedy budu brát do terénu. A Samík, ten je do všestrannosti, takže parkur i cross, je to podle mínění druhých nenápadný, mírumilovný, drobný valášek Appaloosy, ale pod sedlem dokáže divy, tak jsem na něj také velmi zvědavá :).

Tak to by bylo ode mně asi tak vše, průběžně Vás budu seznamovat s naším "stavem,, :D :D.
Tak čauky!

Pavla

Moje první hodina s Belindou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama