VŠECHNO, co o mně jistě chcete vědět!! =D =P

28. prosince 2010 v 23:36 | Koník - majitelka
Ahoj! =)

Jmenuji se Dominika, bydlím v Chomutově, což je menší město v Ústeckém kraji.
Narodila jsem se 11. 3. 1997.
V roce 2008 jsem se dostala na gymnázium v Kláštěrci nad Ohří, naštěstí, za známky na základce, bez přijímaček, zač jsem nesmírně šťastná! :)

Volný čas, koně, zvířátka, budoucí povolání! :P
Ve volném čase se nejvíce věnuji koním a všemu kolem nich.
Samozřejmě asi hlavní prioritou je ježdění na koni - jezdím od 10 let. Druhou hlavní záležitostí je sbírání modelů koní a tvoření tohto všeho kolem nich.
Kromě koní se také věnuji výtvarnému umění a biologii. Mám velmi ráda i jiná zvířátka mimo koní, doma chovám agamu vousatou Samuela, užovku červenou s příhodným jménem Loisa x) a také perského kocoura Oskara. Mé vysněné povolání, kupodivu už od tří let mám rozhodnuto, je stát se veterinářkou, nejlépe však u koní :D.


Nejlepší kámoška! :)
Mou nejlepší kamarádkou je Natálie, kterou znáte pod přezdívkou Naty z ranche Two Horses. Známe se od základky a byla to právě ona, která mi připomněla mou lásku ke koním. Později jsme úplnou náhodou objevili Schleich a už to všechno začalo .. :D. Spolu také chodíme za koňmi do soukromé stáje v Hradečné u Chomutova. Každoročně také navštivujeme tábory právě s koňskou tématikou. Naším největším zážitkem byl asi hřebčín Favory, kde jsme strávili týden v sedle Starokladrubských bělouších.

Můj velký zážitek! :')
Co se týká mého největšího jezdeckého úspěchu, tak jsou to zatím dvě jezdecké hodiny v italské Albarele, kde jsem se setkala se svojí vysněnou stáji a s neuvěřitelně vstřísnými a milými lidmi od koní, s kterými se u koní asi už ani nesetkám, když to vezmu z tohoto pohledu, s Českou republikou se to nedá vůbec srovnávat :D. Dokonce se mi na důkaz opravdového zájmu při rozloučení, rozhodli věnovat výuku skoků.. Byla jsem okouzlena, skoky, to je můj sen, avšak bohužel jsem se k tomu přes svůj doprovod nedostala x), místo skoků jsem ale fostala od majitelky stáje alespoň modrou stužku, která se získává jako hlavní cena při právě parkurových soutěžích :). Na tuto návštěvu Itálie nikdy nezapomenu :).

Já a moji ♥koníci♥!
Ano, Schlecih, to je moje vášeň! :) Miluju sbírání modelů, nahrazuje mi to v určitých chvílích i pobyt u koní, dozvím se mnoho, mnoho informací ze světa péče o koně a spousta dalšího z koňského světa, když se snažím přiblížit se se SCH k, co nejvíce, realističtějšímu světu koní.
Mezi modely mne asi nejvíce okouzlily SCH, jsou krásně vyrobení, takoví "akorát do ruky" a hlavně, cenově nejdostupnější, ze "značkových modelů".
Avšak prostřednictvím BH se toho také více naučím. U nich jsem se asi nejvíce přiučila a dozvěděla o slavných koních. Když jsem neměla ani páru o BH, neměla jsem ani páru třeba o Secretariatovi, o Mon Gaminovi nebo třeba o Teodorovi O´connorovi. Také Vás vždy nadchne, když v TV nebo kdekoli jinde zaleschnete jméno svého BH? :)FAVORY BENICE => Na starokladruouších <3 :*

Já a Mařenka :)

Zprava - já a Boris
Zleva - Naty a Saboca

Já a Mařenka - bláznivý cval x)


TÁBOR VE VRCHOVANECH => náš první koňský tábor :), rok 2009
Já a Luna ve Vrchovanech
Já a Luna, na táboře ve Vrchovanech


HRÁDEČNÁ - U MENTŮ => náš druhý domov :*
Já a Lord :)
Já a Lord ♥ :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama