Leden 2011

Já už nemám, čím bych se motivovala!! :D

31. ledna 2011 v 6:00 | Koník - majitelka
Ano, totálně mi poslední Photo Show pořádaná CABHB zničila mou sebedůvěru, která je do CBG důležitá. Spíš to mají za vinu mé výsledky, naopak, PS byla skvělá, líbilo se mi to očekávání, ale ty výsledky..

Zdá se mi, že to není ani možné, totální propadák, co se to se mnou, mým foťákem a fotkami děje? Zdá se mi, že mám překrásné a lepší a lepší fotky, ale ono je to přesně naopak! Ach, potřebuju odborníka!! x)))

První pokus, přímo příprava na CBG - poslala jsem fotku na paradrezuru, tu, co sem chtěla poslat i o CBG, co nezjistím.. Skončila jsem 6. z 6. a ještě jsem zklidila hodnocení, (za čež jsem na druhou stranu vděčná) že ten kůň, co je na fotce je chudák, a to doslovně :(.. No, místo para-jezdce jsem měla para-koně, jak mi App pordila, ale jak jsem zjistila, nepomohlo to. Jak říkám, hodnocení bylo chudák kůň.
A nyní? Photoshow January 2011 - obsadili jsme snad všechny podkategorie kategorií, s 3 výjimkami a co z toho? Ani jedno umístění! ANI JEDNO umístění! No to, já jsem byla zdrcená! :( Vždyť to nění možné, jsem si říkala, to nemám ani jedno třeba 3. místo? Achjóó...:( A to jsem porovnávala fotky mé "nejsilnějš" disciplíny Dreassage a nic z toho nebylo!

A teď to hlavní - tenhle můj článek neberte zle, nestěžuju si, jen mne to štve :(, ne, spíš jsem zklamaná :(. Zničilo mi to svou sebedůvěru, já nwm, jak to bude s CBG, nechci bejt taková..no..jeden neúspěch a konec, ale vždyť tohle jsou naše doposud nejhorší výsledky! A ještě k tomu před CBG! :'( Tak pochopte - pro mě je snad lepší se do CBG nepřihlásit, ptž bych už další prohru nesnesla! :D :D Njn, jsem typ, co neumí prohrávat! :D :D Ale zase ta šance...JÁ NEVÍM! ;D

Feya, Mona a Cherry na dvorku - dioramata

29. ledna 2011 v 6:00 | Koník - majitelka |  FOTOGALERY
Minulé jaro (2010) jsem fotila své první SM. Byl to úžasný pocit :). Moc ráda jsem k večeru chodila k nám na dvoreček, s foťákem, s koníky a užívala si tu nepopsatelnou atmosféru. Ptáčci zpívají, obloha bez mráčku a slunce se už pomalu, ale jistě sklání k obzoru, teplé počasí a hned za zády můžu vejít do domu a nepotácím se někde půlhodiny cesty od domova. Už se těším, až si to zase zopakuji! :)

Tréninky - 27.1.11

28. ledna 2011 v 6:00 | Pavla - parkurová jezdkyně
Ahoj! :)
Povím Vám, co se včera na ranchy dělo zajímavých věcí!
Tréninky byly trochu jiné než obvykle. Začneme pěkně od začátku.

Topas a Taur "U Svíčky"

27. ledna 2011 v 6:00 | Koník - majitelka |  FOTOGALERY
Na Silvestra je takováta atmosféra slavení a veselí. Ale také k němu částečně patří tajemno a napětí. Vzala jsem si pár koníků a napadl mne takový zajímavý nápad na fotky! :D Zajímavé fotky! :D :D


Prachovcové skály - Sedar a Best Whishes

25. ledna 2011 v 6:00 | Koník - majitelka |  FOTOGALERY
V létě o prázdninách jsme jako každý rok vyrazili za tetou do Liberce. Naše rodina ráda cestuje a letos jsem vybírala hlavní výlet já. Už to bylo od počátku jisté, že to bude někam do přírody. Vybrala jsem Prachovské skály, do kterých jsem se už tak dlouho toužila podívat a nafotit pár snímků.
Naštěstí se tak stalo a udělali jsme si krásný výlet. Počasí neuvěřitelně přálo, bylo krásně viditelně, teplo a obloha jak vymetená. Les poskytoval úžasný stín a chládek. Příroda jen zářila focení bylo nesrovnatelné s tím před barákem..zážitek neuvěřitelný..! :))  Moc ráda se tam někdy vrátím! :)

Endurance - video s krásnými arábky + fotky

24. ledna 2011 v 6:00 | Koník - majitelka |  Z internetu..
Každým dnem k nám na ranch dorazí předposlední nový přírůstek - Flamengo Tripple Devide, neboli perfektní enduranční ryzá arabská kobylka. Líbí se Vám její jméno? Složila jsem ho ze jmen doopravdických endurančních arábků ;). Některé čásrti jména najdete i dole ve videu. Doporučuji se na něj kouknout! Jsou to Arabští plnokrevníci na prodej, určení na endurance, jsou to nádherná zvířata..

Enduranční kráska je zde!

23. ledna 2011 v 6:00 | Koník - majitelka |  NOVINKY
Konečně k nám dorazila kříženkyně (:D) Shagya-Arabky a A1/1! Je to 8letá kobylka ryzé barvy se zaměřením na endurance s velice dobrým rodokmenem a úspěchy.

Je v majetku ranche, důvod, proč sme si ji pořídili je samozřejmě ten sportovní. Hledali jsme pro ni jezdce, ale nakonec jsme se dozvěděli, že Dominika, která přišla nedávno dříve jezdila endurance, dokonce i závodně, a že by s odbornou pomocí osobního trenéra trénovala a jezdila naší novou krásku. Později bychom je přihlásili i do soitěží, až si na sebe zvyknou.

A jak se vlastně náš nový přírůstek jmenuje? A jak vlastně vypadá?

Přednastavování a CCAS

21. ledna 2011 v 18:14 | Koník - majitelka
Budu přednastavovat. Alespoň na příští týden. Chci se plně věnovat CCAS, ab nezapadlo.

Takže příští týden budou články každý den - každý den jeden. A budou přednastavené. Pokusím se Vás oběhnout a budu na Skype a na mailu ;).

A samozřejmě, kromě RSS mne zastihnete na CCAS, kde budu celý příští týden! ;)

Tak se držte! :)

DOPLŇUJEME CCAS TÝM!

21. ledna 2011 v 15:20 | Koník - majitelka
Ano, hledáme pomoc při spravování CCAS!
Jelikož CCAS zatím táhnu sama, bez Karči, ptž nemá čas, rozhodla jsem se, že nabídnu pár míst na výpomoc při spravování CCASska. Jelikož jsem tu sama, a tak nemůžu dělat zásadní rozhodnutí - bez Karči, mohu nabídnout ZATÍM tato "místa" v CCAS:

- Zástupce členů
- Redaktorka z oblasti repaint, CM, CL Schleich
- Pomocníci z oblasti psaní článků

Než si rozmyslíte ujmout se jednoho z těchto míst, prosím, pečlivě si proštěte tento článek:

Vaše Koník

BULLYLAND NOVINKY 2011 !!

21. ledna 2011 v 13:55 | Koník - majitelka |  O modelech koní
Konečně zveřejnila své nové modely i značka Bullyland. Tyto koníky zde najdete také.
Jsou sice trochu větší a mohutnější, než Schleich a Papo a trochu "gumovější", ale zapřít je rozhodně nemůžu!

Celkem je 9 nových koní:
2 lehká plemena - z toho jeden koník s postrojem
- z toho pouze se zvýrazněnou barvou, jinak beze změny
2 tažní koně
2 poníci - z toho jeden ve skoku
2 hříbátka