Červen 2011

JAK TO BUDE O PRÁZDNINÁCH 2011?

21. června 2011 v 20:39 | Koník - majitelka
Pro informovanost, aby nedošlo k nedorozumněním, si prosím přečtěte následující body:

• tyto prázdniny nejdeu do zahraničí
• nevím, jak to bude s PC a s foťákem (PC je omezený přístup k netu díky zhořelé součástce, foťák nemám, protože se rozbil, chystám se ke koupi nového, ale nevím, jestli to stihnu tyto prázky)
• přednastavování za moji nepřítomnost určitě bude, ale počet článku bude záviset na čase, který budu mít na jejich připravení. Za dobu, kdy budu doma, se budu věnovat webu na 90%.
Zde je zhruba můj plán na prázdniny. Vyčtete z něj, kdy budu k dispozici a budu moct obíhat, a kdy ne:

ČERVENEC
2.7. - 9.7. (týden) JO ČERNÍK - KOŇSKÝ TÁBOR (bez SCH, možná foťák)
22.7. - 31.7. (zhruba 8 dní) LIBEREC (SCH focení bude každý den,, setkání s Terry ze Skeleton Shire)
SRPEN
Po 8. srpnu (zhruba 8 dní) CHRASTAVA (SCH focení, setkání s Lintith)
Konec sprna KONĚ HIPODROM MOST (bez SCH, možná foťák)
MŮŽE SE COKOLI ZMĚNIT! BUDU POSTUPNĚ INFORMOVAT A AKTUALIZOVAT..


zdroj: google obrázky
PŘEJI VŠEM PŘÍJEMNÉ A BEZÚHONNÉ PROŽITÍ LETNÍCH PRÁZDNIN!

UPOZORNĚNÍ!!

21. června 2011 v 15:02 | Koník - majitelka

PROSÍM VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY I OBLÍBENÉ STRÁNKY MÉHO RANCHE..

• Netoleruji JAKÉKOLI reklamy na jiné weby, než weby o koních a modelech!
vÍM, ŽE NĚJAKÝM ZPŮSOBEM SE PROSTĚ REKLAMY ŠÍŘIT MUSÍ, ALE NE NA TOMTO WEBU!

A POKUD BY SE ZDE REKLAMA STEJNĚ OBJEVILA... NETOLERUJI JI...

KDYŽ SE ZDE OBJEVÍ OPĚTOVNÁ REKLAMA OD SAMÉ IP, i po varování... IP BLOKUJI!

Chápu, že někdo může přehlédnout upozornění, že se zde reklamy vkládat nesmí, ale KDYŽ VKLÁDÁTE NĚKAM REKLAMU, NEJDŘÍVE JSTE POVINNI ZKONTROLOVAT SI WEB A JEHO UPOZORNĚNÍ, ZDA JE POVOLENO VKLÁDAT REKLAMY..

Děkuji za přečtení a omluvte za krátký článek.. Ale bylo nutno sem dát upozornění..

MINIINFO (5.6. •••►)

19. června 2011 v 14:45 | Koník - majitelka
Ahoj!
Omlouvám se za nečinnost webu, ale příčin je mnoho.

• ZKOLABOVAL MI POČÍTAČ takovým způsobem, že jsem o všechny data přišla, nejde mi internet a musí do opravny..
(mimochodem, všechny fotky jako zázrakem přežily v nějaké windows galerii, jinak úplně komplet všechno jako programy rajče, photo filtre, power pojnt, movie maker, explorer...soubory z wordu...všechno je.... vlastně už není) Zatím používám taťky Ntb.
• ŠKOLA ŽROUT ČASU mi dala pořádně zabrat. Naštěstí už jen pondělí a úterý učení, dále středa až pátek školní výlet a......KONEC! Už bude jen pár dní do výza..
• NÁLADA a s tím hooodně související vysoce návyková droga HOWRSE. Trávím zde ten čas, co jsem na počítači... Zkrátka mne to pohltilo, ale souvisí s tím i jistá chuť si od ranche odpočinout..

Jak to bude dál?
Na prázdniny mám plno plánů se zabývání se ranchem. V tu dobu, kdy se na 100% nedostanu na PC přednastavím pár článků. Budu mít dost času přes den, takže tvrdě a nekompromisně si udělám denní rozvrh, abych ty dny nepromarnila bezváznamným projížděním netu.... Prostě CHCI si udělat na ranch čas...né jako teď.
S obíháním to bude kapitola sama.

Takže buďte trpělivý, ale jak stále říkám, TENTO RANCH NEHODLÁM RUŠIT, JE TO JEN MOMENTÁLNÍ ČASOVÁ INDISPOZICE! TO SI PAMATUJTE V KAŽDÉM PŘÍPADĚ NEČINNOSTI TOHO WEBU!!! :)

Vaše Koník

ČERVEN

5. června 2011 v 6:00 | Koník - majitelka
A máme tu červen. Ve škole mne čeká dřina a málo času na zábavu a ranch.

U koní to znamená přípravy na akci pro veřejnost, která se bude konat v den Vysvědčení. je to již třetí ročník. Naše tradice. Bude to den soutěží pro malé školáky, možnost svézt se na koních, zajistit jezdecké lekce na prázdniny..
• Náš malý jezdecký klubík možná uskuteční nějaký prázdninový putovní výlet. Takže i takové věci se zařizují.
• Na prázdniny se plánují i závody v jiných městech. Třeba tradiční parkur Chrastava. Tam nikdy nechybíme.
• Někteří koně pojedou také na "dovolenou", jako každým rokem.
• Píší se tréninkové plány na prázdniny.. zařizují a rezervují jezdecké lekce i školní koně. Chystáme spoustu akcí pro veřejnost..
• Čeká nás velká veterinární, zubařská a kovářská návštěva celého našeho stáda.
• Opět, každoroční tradice je v Liberci zakoupit nějakého koně od tamějšího chovatele, který nás již dobře zná.
• Plánuje se období odpočinku a relaxace, speciální regenerační plán pro koně.
• Je jutné nakoupit nové vybavení. Od sedel a uzdeček, přes kamaše, deky, bandáže a lékarnické potřeby až po novou výbavu sedlárny, podkov a krmiva.

Máme toho hodně, co zařizovat. Jak čtete, červen je zejména příprava na červenec a srpen. Snad se vše podaří.

Nesmíme zapomenout na letní sportovní sezonu! Parkur, drezura, endurance, vozatajství, western... Zejména v létě se závodů pořádá nejvíce..

Co je 14 dní dřiny oproti 2 měsícům flákání? ;)

4. června 2011 v 20:55 | Koník - majitelka |  NOVINKY
Nechala jsem Vás tu samotné zase celý týden. Ale co dá dělat. Ve škole je vždy ke konci roku plno práce a já musím makat, abych byla už potřetí mezi nejlepšími ve třídě...♥ Né, o to nejde... musím se ve škole snažit, protože mám na sebe velké nároky a můj sen je dostat se na vysokou školu veterinární do Brna, což je ta nejlepší tady. Jsem teprve v 8, ale uznávám za vhodné si tuto zkutečnost občas připomenout. Takže posledních 14 dní musím zabrat k, co nejlepším výsledkům. Omezím ranch a zábavu, bude to pro mě kruté, jako vždy (jáá lenoch :D :D), ale co je 14 dní dřiny oproti 2 měsícům flákání? ;D

CO SE CHYSTÁ O PRÁZDNINÁCH?
Chystám se přes prázdniny zrealizovat jednu moc báječnou věc. Má to dlouhou historii, která sahá až k prvopočátkům mé sbírky, ale stručně Vám to vysvětlím :D. Mimo Schleich jezdecký svět si jednou za čas pořídím i nějakou fantasy figurku. Miluji mýtické tvory a hlavně draky.. Vidím, že Vám tu ještě o mě hodně prozradím :D :D. A kdysi, v ten osudný den, co jsem se s mojí kámoškou Naty rozhodla sbírat modely koní, jsme si jako svého prvního koně vybraly jednorožce a pegase. Můj pegas Snížek zanedlouho nebyl sám a přibyla k němu víla Sera se svým koněm...a tak to šlo dál, až se ki sešlo menší stádečko různorodých bájných tvorů. A v té době, co jsme si pořídily s Naty Snížka a Vločku, nás pochytila krásná myšlenka :). A to vyrobit si fantasy svět z papíru. Prostě kouzelná zemička s fantasy stromy, krajinou...vše z papíru a podobného materiálu..
Tak to je moje hlavní téma prázdnin. Bohužel celkově budu doma pouhé 3 neděle, jindy jsem pryč. Ale budu se snažit udělat podstatnou část! A když nebudu doma, budu shromažďovat materiál. Snad se to podaří. Ve středu přibylo hříbátko pegase.

RANCH
Minulý víkend jsem byla s mamkou na procházce k našemu chomutovskému potoku. Samozřejmě i s koňmi a foťákem. Dnes jsem se na fotky podívala a valila jsem oči, co dokáže překrásné počasí. Sluníčko a nebe bez mráčků se postarali o 80% kvality fotek.

POČÍTAČ
Tak jsem se dozvěděla, že mi na svém notebooku nepřekazil internetové spojení vir, ale vyhořelá součástka. Způsobila to nabíječka na baterku, kterou jsem měla pořád připojenou. No jo, bohužel moje chyba. Mimo jiné mám taky problém s repráky a s wordem....:D Ne, to není k smíchu.
Nevím, kdy bude opraven, ale už to trvá týden. Ale stejně kvůli škole nestrávím na počítači méně, než půl hodiny.

Brouzdala jsem po netu...pár krásných Schleich obrázků pro představu :)..