Září 2011

WHISPER JAZZ v novém domově!

25. září 2011 v 21:32 | Koník - majitelka |  DENÍČEK
Koncem prázdnin se po dlouho-dlouhé době rozhodlo k prodeji koně. Je to celkem výjimečná situace, však víte, že RSS koně neprodává :D :D .... ale toto je jedna z výjimek. Našli jsme jednomu z našich koní skvělý domov, kde se bude mít lépe. Jedná se o mladého Shirského valacha s velice zvláštním zbarvením. Pocestuje na Ranch Gold Star, za Mišulí.
Whisp bude mít skvělý koňský kolektiv a hlavně pečlivou majitelku, která se bude věnovat jeho budoucnosti :-).

Z "druhého pohledu".....

Myslím, že možná někdo z Vás ví, o co se jedná ve spojitosti s Mišulí a RGS. Ano, šlo o výměnu :-). Vyměnila jsem svého repaint Schleicha za Breyer Tradi jezdkyni :). My obě jsme spokojené, tak není, co řešit.
Info o nové BH posile a mnoho, mnoho článků se dočkáte příště....:)


Ten den, kdy jsem Whispa balila do obálky a připravovala na cestu jsem neodolala a naposledy si ho naaranžovala před objektiv. Vzniklo album s názvem "Rozloučení s Whispem" :-)....
Přeji příjemné pokoukání! :-)


Hra se stíny

25. září 2011 v 16:32 | Koník - majitelka |  FOTOGALERY
Zdravím....:)
Moc času není, což mne mrzí.... To odloučení od webu způsobuje, že si moc zvykám lenošit.. No, musím na sobě zapracovat ;). Každopádně platí, že pouze o víkendech...

Tyto fotky budou v trochu jiném stylu, než-li jste ode mě zvyklí. Už název napovídá - ano, je to hlavně světlo, stín, kůň a jezdec.
Jsou to poněkud starší fotky....proto sem musela hodně snímků smazat a vybrala jsem jich sice pár, ale těch nejkvalitnějších ;).
Účinkují Stela a trakénský valach Libretto.

Přeji hezké pokoukání! ;)

Mrtvé všední dny = ŽIVÉ VÍKENDY

16. září 2011 v 20:37 | Koník - majitelka
Zdravím všechny návštěvníky mého ranche!
Po smutné zprávě se Chenonceauem má tu další, spíše negativní zprávu.

Nestíhám školu a web současně. Nedá se nic dělat, ale musím si vše uspořádat, abych vše stíhala a ranch je přecijen koníčkem :). Ale koníčků se přecijen tak nevzdávám, tudíž ranch stále funguje a bude fungovat, jen články čekejte převážně o víkendech. Zítra sem něco přidám a vrhnu se trochu i na CCAS. Zatím nemám foťák, fotky tudíž nebudou, ale snad bych foťáku brzy měla dosáhnout, ale nechci to s tím slibováním nějak přehánět. Ale fotek ze zásoby je celkem dost, tak nebojte. Stejně si myslím, že Vás fotky baví nejvíce, ne? :D Mě jo ;). Takže se loučím, a co nejdříve napíšu ;).

Ještě jednou k Chenonceuovi..

11. září 2011 v 21:37 | Koník - majitelka |  Vše o mně
Myslím, že jsem našla to pravé video. Kdo by se chtěl o Chenonceauovi něco více dozvědět a také uctíti jeho památku, nechť se podívá..


Umřel mi Chenonceau.....

10. září 2011 v 21:10 | Koník - majitelka |  Vše o mně
NA PAMÁTKU CHENONCEUA.....

Dnes, ve čtvré kvalifikaci na VP mi běžel mráz po zádech.... V cílové rovině zakopl a utrhl si nohu favorizovaný ryzák Chenonceau..
Už od začátku to byl můj velký favorit. Společně s Chardonney Tcheque (nebo jak se to píše) a mnoha dalšími.... Achjo, vím, že toho koně neznám "osobně" a jsou to prostě dostihy, ale... pamatuji si, že vždy, když v TV běžely dostihy, tak jsem sázela na něho.. No, prostě mne to strašně vzalo, nevím proč... Ale asi nejhlavnější důvod je, že jsem tak pojmenovala Schleich koníka od Kiiki (parkur set i s jezdcem), který přijel před měsícem.
Hrozné. Prostě hrozné. Proti dostizím jako takovým nic nemám, některé koně to prostě baví a v žádném případě je nechci zakazovat. Ale čas od času se něco podobného stane. Alespoň, že jsem uctila jeho památku pojmenováním svého SCH koníka Chenonceau.....:D :( Nevím, nevím.....říkám, že nevím, co budu dělat, jestli za čtyři týdny budou muset utratit nějaké koně, kteří se zranili na Taxisu.
No jo, nevšímejte si tohoto článku, ale jsem strašně smutná :(.....

Abyste věděli, o kom mluvím, našla jsem Vám tady pár fotek a odkaz na jeho kariéru...


Ó můj bože....to se můž stát pouze když máte čtyři dessy za celou existenci ranche...:D

8. září 2011 v 20:15 | Koník - majitelka
Ano, máme nový dessign. Ale ještě není nastavený....pokoušela jsem o to, ale.....vidíte samy. OMLOUVÁMSE ZA MOMENTÁLNÍ NEVZHLEDNOST DESSU, ale musím počkat, až bude mít Frisullka čas a nastaví mi ho sama. Budu jí moc vděčná! Takže prosím, snažte se ignorovat momentální vzhled a šířky, výšky.....prostě ŠPATNĚ NASTAVENÉHO DESSU! :D Nebojte, co nejdříve bude můj ranch opět lahodit Vašemu oku ;D. Jen strpení!

Několik základních problému ohledně ranche...aneb moje povídání o "nepřátelích" sbírání modelů koní a jiné...

2. září 2011 v 22:14 | Koník - majitelka |  # Já & Ranch
Dneska večer se jdu podívat na ostatní ranche. Vidím, že se tu objevila opět "zajímavá diskuze", vlastně už hádka. Ano, je to o virtuálních stájích, o výtvarném i fotografickém umění... a podle mne i o rozdílných povahách lidí. Nebudu zmiňovat jména, jistě víte, kdo tu figuruje. Nerada bych tuto hádku rozvíjela dál, svůj názor jsem již napsala. Ale přimělo mne to utvrdit ve vlastním pohledu na svůj ranch, tento pohled se drtivou většinou netýká této hádky. Jak říkám, nechci se do ní plést, nemám tam, co dělat, mě se to neúčastní, jen jsem napsala svůj názor přímo do diskuze a tím moje účast končí.
Takže ještě jednou - tento článek je o mém pohledu na ranch (nikoli o hádce výše uvedené) a problémy spojené se sbíráním a lidmi s jakýmkoli nevhodným chováním vůči ranchy s bírání modelů koní.