Prosinec 2011

Shrnutí roku 2011

31. prosince 2011 v 21:50 | Koník - majitelka |  # Já & Ranch
Rok 2011 pro mě byl užitečný hlavně co se týče sběratelství. V osobním životě mi s přibývajícím věkem narůstá víc a víc starostí, stresu a problémů. Ale určité výhody to také přináší... Nejvíce mě štve málo volného času. Ani nemůžu pomyslet na to, že to bude čím dál horší... Ale to bych si moc stěžovala, to přece nechci :).

Silvestrovská cremello jízda

31. prosince 2011 v 13:51 | Koník - majitelka |  FOTOGALERY
Dnes ráno si vyjela Stela a Míša na poslední vyjížďku v roce 2011. Poslední den 2011 byl snad jeden z nejkrásnějších dnů tohoto roku. Během probouzení přírody se strhla půvabná zimní scenérie. Napadl první pořádný sníh.
Těsně před obědem, se Lisa společně s Bjůtym vydala obdivovat tuto nádheru také. Vyrazili do náročnějšího terénu, započal trénink. Bjůty poslušně překonával zasněžené stráně, kopečky a lesní cesty. Oba si svůj denní stereotyp báječně zpestřili.

Chtěla bych vás poprosit o pomoc. Tato irská tinkerka - jakého je zbarvení? Tmavší body na nohách nemá, takže bych perlina vyloučila. Má krémové žíně a rousy, bílou srst, růžovou kůži a modré oči, tak fakt nevím :D.

Nový foťák poprvé venku - 28.12. TWINGO S KAYLOU

29. prosince 2011 v 20:54 | Koník - majitelka |  FOTOGALERY
Dnes jsem vytáhla poprvé ven svůj nový foťák. Tu čest prvních venkovních fotek dostala Kayla a Twingo. ano, vy vlastně poprvé uvidíte i Kaylu? No, kdo myslíte, že by to mohl být? ;)
Od osmi hodin ráno do dvanácti poledních jsem trávila čas venku. Nebyla jsem sama - vyzkoušet svůj nový a první foťáček šla i moje kamarádka se svojí černou miniaturní fenkou :D. Nefotila jsem pouze Kaylu a Twinga - je tam spousta jiných fotek, snad vám nebudou vadit ;). Vím, kompozice u nemodelových fotek asi nic moc, ale musím se naučit zacházet jak s foťákem, tak s pohledem na fotografii ;D.


Užijte Invisible Fire Twixe a Kaylu Moissyovou! :D

Povánoční ranch 2011

27. prosince 2011 v 19:21 | Koník - majitelka |  FOTOGALERY
Konečně přináším fotky novým foťákem. Jsou s vánoční atmosférou, foceny ve stáji a na jízdárně (jestli se to o jedné fotce na jízdárně dá říci :D). Výzdobu můžete částečně vidět... Mám v úmyslu dofotit celkovou výzdobu úplně celého ranche, ale ještě dodělávám nový areál.
Už víc k tomuto albu nemám, nějak nemám, co říct :D. ENJOY IT!

http://zlatapodkova.rajce.idnes.cz/Povanocni_ranch_2011/


Vše, co jste po mě chtěli! ;D

27. prosince 2011 v 6:00 | Koník - majitelka |  # Já & Ranch
Takže. Za poslední týdny jsem vám toho naslibovala. Vyhodnocení soutěží, nějaké obrázky, slohovku a spostu dalšího ;).
Další věc, kterou jsem slíbila je fotky z nového foťáku - ty ale až později ;).

I přesto...co přibylo?

26. prosince 2011 v 1:23 | Koník - majitelka |  # Já & Ranch
I přesto, že se necítím z letošních Vánoc nejlíp. Tento článek bude mít nádech optimismu.
Nechci se ničím nepřeverně chlubit, ono to ani s porovnáním s některými ani nic moc není, ale mám ze svých dárečků zdravou radost! I když se ta atmosféra, na které si zakládám nejvíc, moc nepovedla, dárky to tentokrát vynahradily.
Po stromečkem překvapivě nebylo tolik prázdno, jak jsem si myslela. Hned den předem mě taťkova přítelkyně obdařila neuvěřitelně pohodlným polštářkem a pár drobnostmi, mimo jiného i přenádhernou roztomiloučkou vánoční ozdobou houpacího koníka. Ve Štědrý den jsem ustavičně myslela na svůj hlavní dárek. Mého nového přítele... Nedílnou součást mého života... a to můj historicky druhý foťáček. Zamilovala jsem se. O něm ale až později. Zaslouží si větší zmínku :). Dále jsem dostala pár kousků oblečení a kosmetiku, doplňky... praktické věci, atd... Ale, co mě překvapilo jsou přírůstky do stáje! Ano, sic jsem tatínkovi v SCH katalogu zaškrtávala, ale nakonec to bylo jak jinak, neočekávané. Přibyl k nám arabský hřebec a dostihová sada! Také je miluju! Dneska, tedy už včera, jsem dostala něco od tety a mamky kamarádky. Jsou to také drobnosti, ale největší radost mám z nových bot, které měly být původně, podle mamky, využity jako jezdecká perka, ale to jsem si o mamce pomyslela, že se zbláznila, teď už je z nohou nesundám... Od Vás mi zatím nic nepřišlo, ale od některých holek mám slíbeno, samozřejmě oplatím, cením si toho, že i když jste mě třeba nikdy v životě nevidili a sotva si pamatujete moje skutečné jméno, posíláte mi dárek, za to vám děkuji, jste hodní :). Spolužáci byli letos také nějací štědří, nejvíc mě těší krásný bloček od mé nej kámošky, který budu využívat k fotografickým poznámkám. Od kamarádek z okolí mám také něco slíbeného.
Takže, jak vidíte, letos jsem já vydělala spíše na dárkách. ale abyste si nemysleli, vypadá to zatraceně jako klišé, ale je to pravda pravdoucí - radši bych měla dokonalou vánoční atmosféru se vším všud, než tolik dárků. I přesto bych tímto článkem chtěla poděkovat všem lidem, co mi i maličkostí zpříjemnili tyto Vánoce. Děkuji.Krásné prožití Vánočních svátků! :)

24. prosince 2011 v 6:00 | Koník - majitelka
ůlkj

WelcomeNewHorses Show 2. ročník

23. prosince 2011 v 23:19 | Koník - majitelka |  DENÍČEK

WelcomeNewHorses Show 2011

V sobotu, 17.12.2011 se konal jubilejní 2. ročník show, která se koná v rodinném okruhu ranche za účelem seznámení nejnovějších koní, před Vánoci.

Příjemné předvánoční shony!

22. prosince 2011 v 6:00 | Koník - majitelka |  NOVINKY
22.12. POZÍTŘÍ JE ŠTĚDRÝ DEN!

NOVINKY - obrázkové ;D

Fotky z předvánočního ranche!

21. prosince 2011 v 6:00 | Koník - majitelka |  FOTOGALERY
kljhg